Мило ручної роботи
Останні роки набирає популярність «модне» хобі - миловаріння в домашніх умовах. Саме для тих, хто хоче з'ясувати, як зробити мило своїми руками, я пропоную майстер клас «Миловаріння». Я розповімо вам, які використовуються матеріали для миловаріння, які основні правила миловаріння потрібно пам'ятати, як оригінально упакувати його і багато - багато іншого.
Миловаріння - не тільки хобі, але й дуже корисне заняття. Якщо ви зрозумієте основні принципи того, як зробити мило, освоїте техніку миловаріння, назавжди пропаде проблема з вибором небанальних, корисних і гарних подарунків. Пошук засобів для вмивання, які підходили саме вашій шкірі, залишиться в минулому. Адже тепер ви зможете створити запашний шматочок, використовуючи ті компоненти для миловаріння, які будуть підходити саме вам. Ви зможете реалізувати свої творчі здібності.








Тверде мило виготовляється двома способами: з мильної основи і, так би мовити, «з нуля». Мило «з нуля» готують, використовуючи луги та жирні олійки. Ці хімікати вимагають неабиякої обережності та дотримання техніки безпеки при роботі з ними. Тому найкращим варіантом для виготовлення мила ручної роботи є мильна основа — це база, що складається з органічних олій, гліцерину, води тощо.
До складу натуральної мильної основи може входити козяче молоко чи оливкова олія. У своїй роботі я використовую основу Crystal SLS Free – основа для мила, яка не містить лаурил сульфат натрія. Кристально прозора, навіть при добавлянні невеликої кількості масел. Чудово милиться, легко нарізується, пластична.
Crystal Goats Milk Base – біла основа для мила на основі козячого молока, володіє пом’якшуючою і заспокоюючою дією для шкіри. Основа зроблена з рослинних жирів без додавання тваринного жиру, алкоголю, продуктів нафтопереробки та інших шкідливих добавок.
Сумка кавун
В цій рубриці немає статей.